| RAY a întrebat:

Doar mie mi se pare cam mult? https://ibb.co/vQfFxYH fac sala de 7 zile

11 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Este, intr-adevar, si bucura-te ca tu scapi atat de usor.

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Am invatat din trecut, eu nu le consider esecuri si invataturi, as vrea sa fac si culturism dar dupa 750 de calori arse prin cardio numai am energie

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Nici restrictile exagerate nu sunt bune, ba renunt la dulciuri 2, 3 luni iar apoi cu tonele, poti alege heidi ajuta la inima, creier aia cu 95% cacao sau 85%

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

Vad ca deficitul caloric inchipuit de mine nu prea este deficit caloric, am ajuns sa stau cu frica, sa cantaresc absolut orice planuiesc sa mananc... este o oroare straight face

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Nici chiar asa, spune-mi cate kg ai, inaltime, genul

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

90-91 deocamndata, mascul in tineretile nevesnice, 176 cred, nici nu mai stiu laughing

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Obezitate gradul 1, ar fi bine sa mergi la sala, eu am 84 kg acum am avut 88kg la 1 ianuarie desi se poate mann

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

Culmea, nu am cine stie ce burta... fesele sunt mai ciudate. Voi incerca sa merg sau, daca e si stii de ce, nu mai apuc sala si muncesc, munca de mers, dar va fi ceva.

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Desigur eu am slabit 15 kg prin mers pe jos 2, 3 ore, vreo 17 km

| alina2k18 a răspuns:

Omg ray tu an de an te bagi pe slabit laughing vine 1 ianuarie iar incepe slabitul.
Trebuie sa gasesti un echilibru altfel o sa te chinuiesti toata viata, nu degeaba au clasificat obezitatea ca boala CRONICA.

| RAY explică (pentru alina2k18):

Daca nu gresesti nu inveti, anul trecut am slabit 15 kg, apoi cu corona lor plus tratamentul, pe mine ma mira de la 88 la 84 in 18 zile doar de 8 zile fac sala, dimineata fructe, dupa masa proteine, seara lapte cu ovaz, avocado asa 2, 3 per 7 zile sau peste, ai avut dreptate reducerea grasimilor la 20% mentine greutatea pe termen lung, 750 de calori din sport si consum cam 1500 de calori, rata e de 1700 de calori, carbo 50%, proteine 35%, grasimi 15% sau 20% maxim,