| lovepink_2463 a întrebat:

Vineri merg in excursie. Cum m-as putea imbraca, sa fiu si la moda dar si sa fie si o tinuta comoda?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Ideea cu moda e sa iei accesoriile potrivite.Imbraca-te in jeansi, un tricou comod si mai dragut. Ia`ti mai multe Bratari colorate pe mana(cum se poarta acum), 2-3 lantzisoare unul mai lung decat celelalte 2, o shapca, in picioare baschetzi sau adidashi.Ideea in excursie e sa fii cat mai comoda.Eu zic ca moda nu e chiar asa de importanta dar... orice fata trebuie sa fie si sa se simta frumoasa.Multa distractzie in excursie happyP. S:pune`ti si o bluza de trening pentru orice eventualitatewinking

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E frig, eu zic sa iti iei niste blugi, o bluza cu maneca lunga si una de trening. Poti pune si o esarfa, este foarte la moda.Have fun!

| Sinedd a răspuns:

Unde in excursie?

| lovepink_2463 explică:

Cluj :d