| Sliix a întrebat:

Heei! :* Am si eu o intrebareee. puppy dog eyes Vineri o sa merg cu colegii in excursie in Moldova pentru 3 zilee. big grin Avand in vedere ca sunt pe clasa a8-a si este ultima excursiee cu colegii mei ce am putea face sa ne distram si sa tinem minte excursia astaa? :* Funditaaa!

Răspuns Câştigător
| Def a răspuns:

Important este ca sunteti cu totii si oricum o sa tii minte excursia. Trebuie sa faceti tot ce va trece prin cap, sa dansati, adevar si provocare, nopti nedormite. Distractie placutaa >big grin

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Sa va distrati la maxim!

| Ppitzzi a răspuns:

Impreuna cu prieteni te poti juca in aer liber volei,tennis,flori fete si baieti,tara-tara vrem ostasi, 1, 2,3 la perete stai etc. funda sau daca aveti oportunitatea fugiti noaptea din camerele de la hotel si mergeti undeva mai multi la o terasa cv... bafta multa si Distractie :* >big grin