| lore_6302 a întrebat:

Vitaminele miss vitaal au efecte sadisfacatoare asupra parului? parul meu este lipsit de stralucire si de la un timp parca nici nu mai creste.as vrea sa incerc aceste vitamine, si as dori sa stiu daca la voi au avut si unele efecte negative.

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Buna, Lore. Decizia este a ta, insa eu te sfatuiesc sa nu apelezi imediat la produsele din comert, ci sa incerci masti naturale, preparate acasa. De exemplu, aplica inainte de fiecare spalare o masca alcatuita din ulei de masline, galbenus si putina apa calduta. Vei vedea ca in scurt timp parul tau va capata alt aspect. Daca vrei ca parul tau sa creasca mai repede, este foarte important sa iti tunzi varfurile lunar. De asemenea, pentru mai multa stralucire si pentru a reduce excesul de sebum, stoarce in apa cu care te clatesti jumatate de lamaie. In plus, te poti inspira si de aici: www.divahair.ro. Un gand bun, Elena.

1 răspuns:
| MotorheadEngland a răspuns:

Buna,
Inainte sa iti cumperi acest produs, mai bine arunci o privire aici: www.premiumvitae.com/nutrilite-biotina-c-plus/. Biotina C Plus este un produs special conceput pentru sanatatea parului, pielii si a unghiilor. Are efecte extraordinare, este sigur si fara efecte secundare.

Ti-l recomand cu incredere.