| sweetgirl68 a întrebat:

va rog sa imi recomandati ceva pentru parul lipsit de stralucire as vrea ceva dupa ce ma spal pe cap nu sampon...dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| missoriginalitate a răspuns:

Hei! pai te poti spala cu un galbenus de ou sau balsamul de la elseve Paris ee super le mine merge 12 lei 250 ml dar e super bun funda?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Spray pentru stralucire, avea si la AVON parca.

| SuperGirl8 a răspuns:

Daca nu vrei sa cheltui multi bani, spala.te cu otet.

| Kasia a răspuns:

Inlocuieste-ti gama de produse cu cele de la Elseve Cristal-cu ambalaj roz.Ia-ti un sampon, balsam si un tratament. poti folosi de asemenea un ulei de par pentru stralucire pe care il poti elege de la firma ta de produse de par preferata.:*

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Poti folosi balsam!

| sergiu1395 a răspuns:

Sfat de la un hairstylistlaughing incearca produsele de la Inebrya, au o masca pentru par care da un luciu extraordinar.big grin