| ivcelnaiv a întrebat:

Voi ce ati face cu banii daca ati castiga la loto? haine?:)
ca de obicei, versiunea mea:
http://ivcelnaiv.blogspot.com/......l-meu.html

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Depinde de suma castigata. probabil i-as investi intr-o afacere, celelalte lucruri le am.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai intai mi-as asigura independenta financiara apoi ceva cumparaturi si calatorii. Surplusurile ar prinde bine unor oameni care n-au avut sansa unui trai decent. Dar cum sa castigi la loto daca nu joci?

| Razvan a răspuns:

In primul rand as scoate banii si i-as imprastia in toata casa, sa vad cu e sa ai o casa cu valoarelaughing
Apoi as dona o parte din ei unei biserici dintr-un sat pe care am vazut-o acum 4 ani ale carei icoane mi-au captat atentia
Apoi mi-as la un Duster
Si apoi as renova casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, cate numere? dimineata nu la loto! laughing 6 din 49 sau 6 din 69.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as lua o casa ca locuiesk cu parinti mei
iar restul banilor as da la biserici si i-as investi

| M.G.R a răspuns:

Mi-as deschide o afacere, as investi in ceva

| horroq a răspuns:

Saraci, afacere, calatorii