| Ssshadow a întrebat:

Ce ati face cu banii, daca ati castiga la loto?

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Varianta ca si cum as fi expert TPU=As da bani la firmele si la spitale si la oameni batrani si la scoli si la gradinite si la casa de pensi.Si bani pentru saracii de pe strazi.

Daca e dupa dorinta mea:As cumpara o masina,toate rochiile cool din lume,o pisica,un caine,o scena, un viloi, as face o petrecere si v-as invita si pe voi! Si muzica ar fi asa:http://www.youtube.com/watch?v=t0zDVi7Xxkc&feature=related

Si ar suna din toate boxele, si ar suna la maxim! Si am dansa pana urmatoarea zi la 6 ziua! Si as da invitati cu diamante swarosky pe ele! Sper ca te am ajutat!

2 răspunsuri:
| ZennoEll a răspuns:

Te-as cumpara ca sclavlaughing

| Ssshadow explică:

@ BzKo
Nu sunt de vanzare! laughing
(in cazul ca ai zis asta in serios iti doresc tot raul)