| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Ce ati face cu banii daca ati castiga la loto?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Imi iau o casa, o masina, deschid o afacere (vad eu cu ce) sa ma asigur ca am bani toata viata, ma retrag undeva unde este liniste (sa nu mai aud de nimeni si nimic ) la Voronet mai exact Suceava laughing (imi place zona).

P. S:Te-a inspirat rexxx nu-i asa? laughing

11 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Dacă aş câştiga la loto, ţi-aş da ţie baniilaughing)

| Broadband a răspuns:

As deschide o afacere profitabila
oricum bani prea multi nu ai lua daca ai castiga la loto, mai mult de jumate iti opresc jigodiile astea pe impozite si taxe

| rexxx a răspuns (pentru Broadband):

Nu jumate 25% iti ia doar

Răspuns utilizator avertizat
| MeGustaaaaa a răspuns:

Mi-as lua o casa cu gradina, piscina, caini, pisici, hamsteri, lemuri, papagali, testoase, haine, masini, mancare, as dona o parte din bani unor copii saraci, as da fiecarui membru din familie o suma din bani, as merge intr-o tara, sau poate mai multe...restu` i`as tine in banca. Tu? Funda?big grin

| Stassy a răspuns:

Pfaiaiai iti dai seama daca as castiga LA LOTO?!?!?!? maicamea lucreaza acolo, si daca as lua u tati banii... day dreaming waaaaaaaaaaw! pai as cumpara o noua masina [ a mea personala mai!] mi-as face carnet [ daca nu merge o sai mituiesc] as trece pe rosu, etc iaiaiai as cumpara tata ciocolata din magazin si celeleltae porcarii, as merge la toate petrecerile as sta cu starurile[ iaaaaion the phone -as vrea cu selena:X- as merge prin lume in Turcia, America, Paris, Canada, Venetia, PESTE TOT! ..as cumpara banca nationala ca sa am si mai multi laughing si sincer i-as cheltui pe toti pana sa-mi ramana doar vreo 1000 de euro din 10000000big grin [ sau cat e acolo] na bine ai imaginatie..mai vezi.

| deya100 a răspuns:

Mi-as lua o gramada de haine scumpe si bijuterii! o masina, un avion privat si mi-as mai lua si o insula privata! laughing)

| rexxx a răspuns:

As face wc-uri sa se ca*e toti pe norocu meu

| shinestar03 a răspuns:

A-si face actiuni caritabile
Mi-asi cumpara un labrador
Mi-as inchiria o vila in Hawaii
Etc laughing

| HuBaBuBaa a răspuns:

Pai mi-as lua ceva lucruri pentru casa, niste haine, as merge in alta tarahee hee Si` sa-mi iau strictul necesar happy

| adina_8373 a răspuns:

Mi-as lua ciocolati cu zmeura si sukuri laughing