| TheQueen1 a întrebat:

Voi ce ati mancat azi? Si ce mancati de obicei ca sa va mentineti in forma?

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Am mancat carnita la cuptor.
In ultima perioada nu prea am pofta de mancare.Mananc ce apuc, cam o data pe zi si in rest mai rontai ceva.Stiu ca nu e bine asa, dar na.
Ar trebui sa mananci sanatos, sa eviti fast-food-urile, prajelile, sucurile acidulate.

| FOTOmodel99 a răspuns:

Eu sunt genul care mananca si nu se ingrasa.Dar ce pot sa zic, mananca ce vrei si simte-te bine in pielea ta.dar daca totusi vrei, poti manca fructe si legume, friptura sa stii ca iti mentine musculatura fara sa te ingrasi.Bea multa apa! Un iaurt cu sau fara fructe. Bafta!

| FOTOmodel99 a răspuns:

Si nu doar mancand anumite chestii te mentii in forma, trebuie si putina miscare happy.

| FlorentinaF a răspuns:

Vai, nu cred ca vrei sa stii cat am putut sa mananc azi.
Piure de cartofi cu pui, prajituri, cozonac, ciocolata, cascaval, rosii, branza si castraveti.
Si cand o sa constientizez ca m-am ingrasat o sa incep sa mananc legume fierte, cartofi fierti, carne fiarta, salata, fructe multe, iaurturi...

| AlexyaM8 a răspuns:

Salată

| Irisfloaredeiris a răspuns:

Cipsuri cu smantana