| dancapitan a întrebat:

Voi ce ati purtat azi la scoala?

10 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Un tricou cu un bolero, colanti negri si cizme

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Pai eu am purtat niste blugi, o bluza mai lunga si ca incaltaminte niste tenisi.

| saymoon a răspuns:

Pantaloni negri, maleta verde inchis si sacou maro, si niste adidasi negri ceva mai eleganti.

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklș a răspuns:

Un sarafan+camasa alba(uniforma) blugi si tenisi
Dc?

| Ballet a răspuns:

Bluza bleu, vesta alba fara maneci, fusta neagra, colanti "sfasiati", balerini, bratari multe, coliere, parul liber.
Tu?

| Deniisze a răspuns:

Bluza alba, vesta neagra blugi negri si botine :-s
Dc? laughing

| browneyes99 a răspuns:

Uniforma:-&:-&

| barbieee a răspuns:

O pereche de blugi cu turu jos...
o pereche de cizme...
o bluza gri...
o vesta de blug big grin tongue

| Dreamin_8317 a răspuns:

Eu nu mai sunt la şcoală, dar am fost la serviciu, la birou şi am purtat o fustă neagră până sub sâni, o cămasă roşie, şi o vestă neagră. Nu prea sofiscticat. Şi o pereche de pantofi stil " office ".

Când mergeam la liceu mă îmbrăcam foarte comod. De exemplu : o pereche de colanţi cu animal print, un tricou negru cu ţinte aurii şi botine cu toc.