| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi o idee buna ca sa fie cordeluta obligatorie de purtat in scoala?

12 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Da---v-ar tine mintea vagaboanda "legata" de cap, cel putin la scoala!

| mona a răspuns:

Nu ar fi o idee buna, nu pe toate fetele le avantajeaza cordeluta

| Gabrielle16 a răspuns:

Uniforma, da. Cordeluta e deja prea mult.laughing

| thegatekeeper a răspuns:

Nu. Nu sunt de acord cu imbracamintea indecenta in scoli sau in alte institutii de genul acesta, insa totodata sunt impotriva uniformelor. Nu vad nimic nociv in fapul ca fiecare poate alege cu ce se imbraca, atat timp cat nu e exagerat pentru contextul respectiv sau indecent. Ca pe unii ii preocupa mult prea mult aspectul fizic si ca investesc prea mult efort in a arata cat mai "cool", asta e altceva si oricum, ii priveste doar pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Eu da, sunt de acord cu asta si cu uniforma in scoli, pana la urma e scoala, nu-i club.
Cand vad cum se vine la scoala acum, imi vine sa ma iau cu mainilie de cap.
Deci DA! Sunt total de acord cu asta!
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
Nu,mie nu-mi place cum îmi stă cu cordeluță.Mai bine părul prins(eu nu prea îl port desprins)decât cordeluță.
Aceasta e părerea mea!
Cu uniforma da, sunt de acord. Până la urmă e școală, dar cordeluța e deja prea exagerat.Imaginează-ți un băiat cu cordeluță rolling on the floor.
Pa, pa.

| Meowww a răspuns:

Uniforma da, cordeluta nu. Unor fete nu le sta bine happy

| deliutza07 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu!rolling on the floor

| RoxanaRoxy78 a răspuns:

Pro si contra.

| addaandraa a răspuns:

Nuuu! laughing

| Dariiaaaa a răspuns:

Nuuu. Uniforma mai merge dar coreluta e deja prea mult. laughing oh go on

| fifi99 a răspuns:

Nici uniforma nu se mai poarta iar cordeluta e prea mult