| Dyannax a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Yo21 a răspuns:

Ascult muzica, stau pe facebook si pe TPU, ies cu prietenii, fac sport, citesc diferite reviste, confectionez ceva (spre exemplu bratari), ma joc pe internet, fac poze la diverse chestii sau mie big grin, desenez, vorbesc la telefon cu prietenii, ma joc pe telefon, ies la cumparaturi, ies in parc, cant, dansez, ma uit la televizor, gatesc ceva (spre exemplu prajituri), orice chestie numai sa nu ma plictisesc happy.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Stau pe TPU!

| Mangustă a răspuns:

Mai nimic, ascult muzica sau ma uit la multe filme. Imi mai pierd timpul si desenand insa odata ce m-am plictisit nu ma mai reapuc.

| KevinAnthony a răspuns:

Iată ce fac eu în timpul liber:

1. Mă întâlnesc cu prietenii;
2. Petrec timpul liber acasă, alături de familie;
3. Citesc;
4. Mă joc pe calculator sau pe diverse console (Play Station, Nintendo).

| Hikarie a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care le fac in timpul liber cum ar fi : ma uit la seriale, ies sa plimb prin oras si fac poze, ies la cumparaturi, ascult muzica, vorbesc cu prietenii si cu familia, imi redecorez camera, merg la o cafenea si citesc o carte buna alaturi de o cana din cafeaua mea preferata si multe altele.

| Ella_Dany_1995 a răspuns:

Timpul liber il folosesc pe retele de socializare si, desigur, pe TPU!