| Ghidushu a întrebat:

Voi cu ce va imbracati in perioada asta la scoala?

Sunt baiat am 15 ani si in afara de un hanorac si niste blugi nu stiu ce as mai putea purta...

Cele mai bune idei de primesc funda.

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Pai depinde cum esti tu, fiecare are stilul sau, eu, desi nu mai sunt la scoala, imi place sa ma imbrac cum ma simt in ziua aia. Am tricouri normale, casual, am tricouri de rocker negre cu capete de mort pe ele laughing am camasi dragute casual in carouri, am si camasi mai elegante care merg doar la pantofi. Acum, daca vrei sa "impresionezi" o fata sau pe cineva, ti-as sugera sa incepi a te imbraca in camasi cu maneca scurta in carouri gen rosu cu negru cu niste blugi mai stramti si niste pantofi sport. Ai putea avea si zile de "don't give a f*ck" si iti iei un tricou mai largut si iti faci freza de parca abia te-ai trezit si daca ai si o camasa mai larga sa o porti peste tricou si evident desfacuta. Depinde si de genul tau, daca preferi sa fi mai retras, niste bluze cu maneca lunga happy.