| Parisblue a întrebat:

Voi cu ce va imbracati in prima zi de scoala?

(daca vreti sa dati raspunsuri la caterinca, nu va mai deranjati)

8 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Cu pielea pe dos, si-o pereche de tenesi.

| Sliix a răspuns:

Heii. :* Eu o sa merg asa :
- Blugi albastru inchis
- Un maieu roz
- Un sfetaras tot albastru inchis [ asa mai scurt ]
- Si in picioare niste adidasi dinaia inalti negri :*

| Eღilia62 a răspuns:

Depinde,daca e cald tricou cu maneca scurta si blugi sau daca e frig bluza lunga(ca pentru colanti) si colanti.

| IustinaSiAtat a răspuns:

Eu o sa ma imbrac cu o camasa alba, o fusta neagra si probabil niste pantofi cu toc de vreo 4 cm thinking

| BlackD a răspuns:

Eu port uniforma, regulile liceului rolling eyes camasa albastru deschis, blugi albastri si sacou albastru inchis

| COлℋышкО a răspuns:

Hey.intrebarea asta m`a impresionat mult.stii>>.ca de ex. c0pii de virsta 7-15 ani se imbraca in m0dul urmator:
1.bluzitza+blugi negri. asta mai des intilniti.)
2.rochitza:P
iar aia de la 15-20 ani.deja pot sa se imbrace si ashea:
http://www.google.ru/......tp?/imgres
daca te c0nsideri o fara m0desta si educata`.vei folosi prima varianta.pa.succese;)

| diana_3310 a răspuns:

Eu sincer...cu ce reau.am mai multe idei si nu stiu ce sa aleg
dar cred ca voi merge cu niste pantaloni scurti si o camasa alba mai lunga cu manesci 3 sferturibig grin

| sociopath a răspuns:

Nu m-am gandit dar presupun ca o sa imi pun o pereche de blugi, un tricou, un taior si niste balerini.