| Cristina152 a întrebat:

Voi cum va imbracati in prima zi de scoala? dati-mi niste idei...

17 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Buna Cristina :)
Eu in prima zi de scoala am sa port :
1) o pereche de blugi albastri deschisi
2) o camasuta alba/in carouri dragute roze...depinde de preferinte, cu o curea prinsa de mijloc (intelegi tu )
3) niste skateri DC de fata pe mov si gri
4) parul mi-l voi lasa desprins cu o bentita superba :) (par drept)
Iar ca accesori voi purta un colier lung cu o inima, niste cercei cu chieita.( nu port bratari/inele )
blugi:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

camase:http://www.google.ro/......tp?/imgres ma rog nu asa ..ca e prea de baba )
skateri/balerini :http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cam atat. sper ca ti-am fost de ajutor:*
Pa, pa.

| xCat a răspuns:

Cat entuziasm ca incepe scoala! in doliu.

| Pawesome a răspuns:

Eu imi iau o camasa alba frumoasa, cu cravata scolii, si niste blugi albastri sa mearga cu cravata.

| AnnaAnnne a răspuns:

O pereche de blugi negrii, pantofiori sau tenesi, un tricou si daca e frigut un hanorac cu fermoar happyhappyhappy

| ツDiana a răspuns:

Depinde de timp... daca ii mai cald eventual cu niste pantaloni scurti, un tricou si niste cizmulite de vara. daca ii mai frig, cu o pereche de blugi, o bluza, si niste balerini.

| MetalForever a răspuns:

Uniforma laughing))). Daca nu am avea in scoala uniforma as merge in blugi rupti, un tricou negru, o camasa neagra de-asemenea, tenisi sparti si ochelari de soare.Imbracaminte specifica mie si rockerilorlaughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| Julyett a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres poti inlocui maieul cu o camasa sau un tricou.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

eu o sa aleg una dintre aceste 2 tinute iar in picioare o pereche de balerini, nu neaparat tocuri.

| AidaMaria a răspuns:

Cred ca o bluza frumi:* si niste blugi sau blugi scurti,
alege ce vrei!

| TempleOfTheDog a răspuns:

Mai, da' entuziasmati mai sunteti pentru ceva asa de inutil. Dar oricum de ce vreti atat de tare sa inceapa scoala? Nu aveti ce face? Oricum e evident ca tot in uniforma veti merge... Asa ca de ce tot va bateti capul?

| tagg a răspuns:

Eu imi iau niste blugi albastri - turcoaz, cu o camasa ((foarte draguta))din panza cu maneca 3/4, tot turcoaz ...de incaltat imi iau niste balerini negri ...multe bratari argintii, o pereche de cercei turcoaz, iar parul mi-l prind intr-un coc sus! in rest, luciu de buze si foarte putin rimel; Sper ca te-am ajutat!

| madalina1908 a răspuns:

Pai daca e cald as vrea intr.un maieu alb si cu o fustita trasa asa mai sus, si daca e frig cu niste blugi cu talie inalta si cu o bluzahappy...dar depinde de gusturi poate tie nu iti place ce ti-am zis eu!winking

| Doar3u a răspuns:

Buna! la asta ma gandeam si eu!
o fustita, sau pantaloni!
eu cred ca imi voi lua fustita!happybig grin

| ciupitzzel a răspuns:

Ceao! Pai te poti imbraca cu o camasa \tricou alb si niste jeansi..sau o fustita neagra si camasii ii poti atasa si o cravata neagra si vei fii super pentru prima zi de scoala. dupa te poti imbraca mai lejer! Fundita? big grinbatting eyelashes

| pavelos a răspuns:

Pa in niste haine ma in vedere si in trend
gaseste ce va cu personalitatea ta