| SootheMySoul a întrebat:

Voi cu ce va imbracati la scoala de martisor?

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Blugi negri stramti, camasa alba cu nasturi negri, sacou negru, curea argintie cu fundita si imi fac doua codite neimpletite! Imi pun vreo doua-trei bratari alb cu rosu si o brosa fluturas argintiu cu roz de la mama! love struck kiss

| SootheMySoul explică (pentru inconscient):

Tare!

| inconscient a răspuns (pentru SootheMySoul):

Ms! Tu? big grin

| SootheMySoul explică (pentru inconscient):

Cred ca o bluzita/camasa, blugi si niste ghetute

| inconscient a răspuns (pentru SootheMySoul):

Super! happywinking

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E o zi normala, nu stiu ce-mi iau maine, cred ca o fusta de piele, o bluza simpla pe corp, si cizme fara toc.

| Pricked a răspuns:

In costum de baie (combinatie de rosu si alb).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In alb si rosu.ori, tu in alb si ea in rosu.

| QueenOfSpades a răspuns:

În Moş Crăciun. Îmi pun şi barbă.

| veveritza6499 a răspuns:

Anul acesta eu m-am gandit, daca este caldut, la o rochita alba care mai are si niste imprimeuri, oarecum in stil popular, cu rosu

| Lauraaa16 a răspuns:

Camasa neagra cu maneci scurte, sacou negru cu floricele pe la maneci blugi stramti bej cu geaca bej si botine maro cu geanta maroobig grin

| Zεflεmitoarεa a răspuns:

Proastă.
De ce trebuie să te îmbraci diferit, când e aceeaşi zi banală din fiecare an? Mă rog, e vineri şi de aia e mişto. Doar că nu trebuie să fii o ţoapă.

| Heredea_George_1999 a răspuns:

Pai eu ma imbara cu camasa si jins tongue