| Anonimzece a întrebat:

Voi cum va imbracati la scoala? happy

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

De obicei cu haine happy

| NoLiesJustLove a răspuns:

Sigur ne imbracam in hainelaughing....blugi,tricou,bluze(luna asta avem inspectie deci trebuie sa ma imbrac in camasasad)

| IonelaaaS a răspuns:

Trening(lunea si vinerea) in restul zilelor Blugi(rosi, albastri negri sau crem) hanorac sau ceva bluza subtire si adidasi, tenesi sau șuzi(cred ca asa se scrielaughing ) +cercei, esarfa si eventual o bratara big grin tu?batting eyelashes

| Gabriela105 a răspuns:

Heii! Eu la scoala ma imbrac la moda, dar nu conteaza asta. Tu trebuie sa stii sa combini hainele. Trebuie sa stii sa potrivesti hainele elegante cu cele elegante, cele sport cu cele sport. Eu incerc sa fiu cat mai casual. De obicei : imi iau o bluza, blugi mulati colorati si bocani, eventual si o sapca, sau o palarie sau o rochie cu un maiou, ciorapi colorati sau colarea piciorului, bocanci si palarie.

| Al3x1aa8 a răspuns:

Scoala mea are uniforma :d.