| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Voi cu ce va imbracati, machiati cand incepe scoala sept.12?

Răspuns Câştigător
| Clepsidra a răspuns:

Eu ma imbrac in niste blugi stramti, tocuri, camasa alba si sacou.
Cat despre machiaj.rimel si creionthinking
Tuhappy?

8 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Blugi,tricou negru, camasa, tenesi si nu ma machiez ca nu ma duc la agatat.

| FuNdITaPeNtRuMiNe explică:

Noi nu avem uniforma

| FuNdITaPeNtRuMiNe explică:

Eu ma imbrac in blugi negri stramti,adidasi, si o un tricou, si un pic de rimel si luciu de buze

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

...Bwahahaha,noi nu trebuie sa ne imbracam in uniforma in prima zi, si de fapt in general(avem uniforma dar nu o respecta nimeni).happy

| Traian a răspuns:

In uniforma. crying sau voi inca nu aveti uniforme?

| ada97 a răspuns:

Pantaloni negri, skateri:X, si un tricou negru(sau poate alta culoare)happy

| Copte a răspuns:

Uniforme de comunisti, nu ai auzit la tv?laughing