| Aηηy a întrebat:

Voi cum va imbracati la scoala? happy.
cum va prindeti >parul?
Va machiati, pensati?
:X

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Poi cu blugi, un tricou sau o bluza[de obicei fac multe combinatii.de ex:tricou cu vestuta], tenisi sau adidasi [iarna bineinteles cizmulite]. Despre machiajbig grin... diriga chiar ma cearta ca ma machez mult, dar mie nu mi se pare. Deci fond de ten, rimel, creion sau tus[da mai rar, ca era sa-mi faca referat] si putin fard; ma pensez dar doar cand trebuie. Parul il las desfacut, dar cateodata il mai si prind sau cand am timp stau si il aranjez in fel si chip, da asta mai rar ca ma trezesc destul de traziu si nu mai am timpbatting eyelashes
Bye:*

6 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Noi avem unifromă la şcoală. Şi de prins părul, machiat, pensat nu se pune problema, că sunt băiat. Şi de păr nu pot să zic că e aşa lung.laughing

| Pisiii :x a răspuns:

Jeansi... o bluzita sau tricou.Cat despre machiaj : nu ma pensez, si ma dau doar cu fond de ten si cate odata cu rimel.

La scoala sunt mai naturala ca altfel ma scot profii pe hol laughing

| Just kidding a răspuns:

The samebatting eyelashes Blugi, cizme sau adisasi (depinde cum e vremea) parul tot timpu mi-l las desfacut :X deoarece mi lung si il si intind big grin si niste bluzitze de astea de primavara big grin Machiajul consta in rimel si fard, de obicei gri sau marobatting eyelashes si rimel. Cat despre pensat, ma mai pensez din cand in cand :*

| dyddyyyx18 a răspuns:

Jeansi si o bluza. Cat despre machiaj, ma dau doar cu fond de ten. Ma pensez da` mai rar.

| loricel a răspuns:

Ma imbrac in blugi si in bluze sau camasi colorate.parul il las desprins si natural(ondulat) dar il mai si indrept.Machiajul consta in fond de ten, creion si un fard nude si ma pensez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imi iau niste bulugi o camsa si o vesta cat despre machiaj ma dau doar cu rimel.