| Kasia a întrebat:

Cum va imbracati, faceti parul si machiati maine la scoala? Cea care imi place cel mai mult va primi funda.:*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Uite aici niste idei de coafuri : http://therhythmofheels.wordpress.com/......an-scolar/ si aici idei de tinute : http://therhythmofheels.wordpress.com/......de-scoala/
De machiat, eu ma machiez, natural, nude, fond de ten, pudra matifianta, blush, rimmel, creion de sprancene, creion negru pe pleoapa umeda superioara si ruj/gloss rose.

13 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Vai, acum la scoala ne ducem sa facem parada modei ca invatatul oricum e neimportant nu?

| Kasia explică (pentru KellyGreen):

Ba da e foarte important.asta nu inseamna ca trebuie sa imi neglijez aspectul fizic.sunt fashionista deci nu m-as putea duce oricum la scoala.intrebarea mea era pusa din curiozitate, sa vad voi cum va aranjati.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu ma machiez.rar ma dau cu rimel si cu balsam incolor de buze

| Kasia explică:

Vreau sa stiu cum va imbracati voi.nu sa imi dati sugestii mie.:*

Răspuns utilizator avertizat
| JapKa a răspuns:

Pentru asta te duci tu la scoala?

| Kassie a răspuns:

Pai... Eu maine imi iau niste blugi inchisi la culoare, un tricou alb pe care scrie cu negru:KEEP CALM AND BE BEAUTY. Peste tricou imi iau o bluza stil hanorac mov inchis fosforescent.

Parul mi-l fac cu placa si il las liber. Nu ma machez, ma dau doar cu un ruj rosu.

Pana ajung la scoala, ca sa nu imi fie frig, imi iau geaca de piele neagra cu gluga gri din lana.

| mariaanagrosu a răspuns:

Parul il las desprin, cu volum si putin ondulat.Machiaj. ma voi limita la rimel ruj si ceva balsam.De imbracat bascheti albi blugi stramti maieu alb si o camasa neincheiata rosie (carouri) probabil si ceva acesori..Si cam asa o sa fiu mainehee hee

| Ba_Gabytza_1998 a răspuns:

Pai ce sa-ti sp?:tias propune sa til prinzi coada si sa ati iei hainele dupa vreme big grin