| NoNameNoName a întrebat:

Mai este, mai putin de o Luna si Incepe Scoala... Asteptati sau nu? (De Ce?) Cu ce va Imbracati? Cum va faceti Parul? Va machiati? Daca da, cum? Numai bine va Doresc. Ceau, ceau.

7 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Da,oarecum aştept. O singură chestie, n-am citit nimic la română şi presimt că voi începe anul cu un mare 2! Eh, asta e. Cum să mă îmbrac? Ca de obicei, ceva blugi şi un tricou. Nu mă machiez. Părul, prins în coadă sau desfăcut. E o zi ca oricare alta.

| Roses a răspuns:

-intr-un fel abia astept sa inceapa scoala
(dar imi trece repede, e o chestie de moment)
-ma imbrac cu uniforma(blugi, camasa alba, tricou alb sau bluza alba)
-ma dau doar cu strugurel si deodorant
-parul il voi prinde sau il voi lasa desfacut(inca nu m-am decis) happy

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Poate mori pana atunci. nu te mai gandii la scoala laughing

| bogdan324 a răspuns:

Nu merita sa te agiti cand incepi scoala, oricum in primele 2-3 zile nu prea ai ce face

| madalina2222 a răspuns:

NUUU! findka trec pe a8a si o sa inceapa treaba cu invatatu sigu nu o sa mai am timp s aies seara pe afara si ai mei o sa ma bata tot timpul la cap ..inca nu stiu.-//-//-.da..inca nush..la fel.

| NoNameNoName explică:

Multumesc pentru Raspunsuriile voastre.

| NoNameNoName explică:

Ce Frumos... Multumesc pentru Raspunsul tau!