| znstr a întrebat:

Voi cu ce va imbracati pe caldurile astea?

22 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cu pantaloni scurti sau eventual cu pantaloni pana la genuchi si cu tricou sau ceva fara maneci.

| dragos9234 a răspuns:

Cu haine.
Funda?

| znstr explică (pentru dragos9234):

Era o intrebare ca un sondaj de opinii : cu ce se mai imbraca lumea la peste 30 de grade, ca sa nu se topeasca. Nu am intrebat pentru o funda.

| dragos9234 a răspuns (pentru znstr):

A,ok.Dar este totusi bun raspunsul meu nu-i asa?

| znstr explică (pentru dragos9234):

Decat nudismul in aglomeratie, prefer hainele de care zici tu. Deci da, este bun laughing de preferat era o idee de haine pentru canicula.

| dragos9234 a răspuns (pentru znstr):

Pai asa trebuia sa zici
Hainele bune pentru canicule sunt cele scurte si subtiri.
Ai inteles acum?laughing

| znstr explică (pentru dragos9234):

Eu da, tu mi-ai inteles intrebarea din prima? "Haine" sunt si gecile de blana, pantalonii captusiti si ugg-urile laughing chiar nu vrem asta la +30º

| GEORGE a răspuns:

Nu ne imbracam laughing))

| znstr explică (pentru GEORGE):

Cum am spus mai sus, nudism scrie pe noi luni si marti! Doar 36 de grade. laughing

| ShadowGhost a răspuns:

Pai de obicei cu balerini, pantaloni scurti, bluze, maieuri, ceva foarte dragut si lejer si atragator.

| Măduuțaa a răspuns:

Pai nu prea mai gasesc haine racoroase la 40 de grade sau cat este.Ei bine cu siguranta haine subtiri, tricouri subtiri si cu siguranta pantaloni cat mai scurti laughing. Pe caldura asta nici nu-ti mai vine sa te imbraci ci sa te dezbracihee hee.Ar fi chiar tare sa fie un loc in Bucuresti dedicat nudistilor laughing, dar na... Prea putin probabilwinking adica imposibil!

| Danutul22 a răspuns:

Pai..niste blugi foarte subitiri ALBI si camasi cu culori foarte deschise ...camasa fiind aproape deschisa ....la incaltaminte pantofi albi.(sunt baiat)

| paulica2003 a răspuns:

Pe caldurile astea te dezbraci nu te imbraci big grin

| znstr explică (pentru paulica2003):

Daca eram la nudisti da, dar in aglomeratia Bucurestilui nu prea merge, dar imi place ideea ta laughing

| paulica2003 a răspuns (pentru znstr):

laughing

| Mikys99 a răspuns:

Pe caldurile astea trebuie sa te imbraci cit mai mult in haine deschise..alb,bej,ro z deschis, in nici un caz nu in haine inchise. Poarta palarie si ochelari obligatoriu..si poarta haine cit mai largi cu putinta mai ales intre orele 12-16 bafta si ai grija de sanatatea ta!

| znstr explică (pentru Mikys99):

Merci de sfaturi, si tie multa sanatate! Pe vremea asta, cu totii avem nevoie.

| daniela50 a răspuns:

In primul rand stabilesc ceva culori.se poarta foarte mult nuantele "NEON" sunt foarte tari. le poti purta la orice.vara aceste culori sunt dementiale in lumina soarelui:Xin rest...hmm.pantaloni scurti(caci cei trei sferturi imi par deja demodati, chiar babestilaughing)si tricouri sau topuri cat mai vii cat maiiesite din tipare. sper ca ti-ai facut o idee... fugi la shopping. succes. fundita?

| Marin_Valentin_1982 a răspuns:

Orice...numai bumbac sa fie (sau alte materiale usoare). Mai bine dai un ban in plus fiindca sinteticul miroase laughing.

| znstr explică (pentru Marin_Valentin_1982):

Nu doar sinteticul miroase, in general bosorogii si manelistii miros indiferent de ce ar purta, ii poti observa din capatul autobuzului la ce duhoare au.

| paulica2003 a răspuns (pentru znstr):

Aici ai dreptate big grin

| Marin_Valentin_1982 a răspuns (pentru znstr):

Nu stiu ce sa zic... La femei imi plac rochiile, mi se par foarte sexy (mai scurte)...si nu sunt demodate. Bineinteles cu ceva cu toc.