| Elly7890 a întrebat:

Care este cel mai bun deodorant cu protectie mare pentru femei pentru caldurile astea?

4 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Dove clar.Eu folosesc varianta Go Fresh, cu aroma de grapefruit si lemongrass si ma simt excelent.

| meGiorgiana a răspuns:

Eu Nivea folosesc.ii foarte bun pentru mine. dar depinde de fiecare. incearca mai multe sa vezi care ti se potriveste cel mai bine.

| suflet2908 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult Rexona, se usuca indata si transpiratia nu se simte, am incercat si nivea si dove si cam toate, insa nici una nu a avut efect asa de bun ca Rexona, eu zic sa incerci.