| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati slabit?big grin

9 răspunsuri:
| scr8mby a răspuns:

Poi tine dieta! 3 zile carne 3 zile branzeturi 3 zile fructe slabesti in 2 saptamani 6 kgbig grin spor

| friday a răspuns:

Dieta de care spui nu merge veci laughing!

| mOBSCENE a răspuns:

Nici sa nu incerci asa cevalaughing
stii cum se zice: nu te lega la cap daca nu te doare! daca ai greutate cu 10 kg mai putin decat inaltimea. de ex daca ai 1. 60 si 50-51 kg esti perfecta. Nu-ti strica sanatatea.
Si oricum, cea mai buna metoda... sport + alimentatie sanatoasa + 2 l sau mai mult de apa pe zi + mult somn.
Sport: poti merge la sala, practica un sport, sau poti chiar cauta pe internet exercitii.cardio.tae-bo.oricebig grin.
Alimentatie: elimina prajelile, dulciurile, sucurile de orice fel...inafara de cele facute in casa, naturale, carbohidtrati nu mai mult de 30 g pe zi, sa nu pui multa sare in mancare, nu mult zahar.
Si minim 8 ore de somn pe zi!
Bafta >big grin

| byely14 a răspuns:

Eu ma mentin in forma cu multe exercitii fizice si nu mai mananc deloc mancaruri nesanatoase!

| Cornel_6311 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te apuci de un sport pentru fete ( volei, handball etc. )

| Cosmin86 a răspuns (pentru friday):

Esti pe langa

| Ummfughfvgofcc a răspuns (pentru Cosmin86):

Tu esti pe langa. Crezi ca va manca pana va muri 3 zile carne, 3 zile branzeturi si 3 zile fructe? Dupa ce va renunta la dieta va acumula iar kilogramele pierdute, apoi poate iar va tine dieta respectiva, va sllabi, va renunta la ea, iar se va ingrasa... Un ciclu fara niciun sens.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ummfughfvgofcc):

Tu vezi ca raspunsul e din 2012, nu?

| Ummfughfvgofcc a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu tie iti spuneam, nu celui care a pus intrebarea rolling on the floor