| Raaaul123 a întrebat:

Voi cum fumati, trageti direct in piept sau mai intai in gura si dupa respirati? Este vreao diferenta (medical)

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, cand tragi direct in piept, se numeste fumat propriu-zis. Cand tragi in gura si respiri, aia e mai mult pufait. Sau ai vrut sa spui "inspirati" in loc de "respirati"? Daca da, atunci da-mi voie sa citez majoritatea fumatorilor, care zic ca cica se pierde din savoare. Nicotina nu mai e in aceleasi proportii cand ajunge in plamani fata de atunci cand tragi direct ei.