| Andre a întrebat:

Ce gen de haine purtati?

Răspuns Câştigător
| jo_7070 a răspuns:

Tenisi, blugi streach (albastri,negri), camasi in carouri, tricouri, jerseuri, colanti ca rochiitze d toate felurile. Vara mai mult: tipul acela de sandale ca cureluse si talpa subtire, blugi 3 sferturi, camasi :X carouri, tricou si o camasa descheiata p deasupra :X T PUP:*

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Îmi plac ţinutele elegante.

O seară plăcută!

| Rallu_2412 a răspuns:

Jeans, tricouri, bluze, camasi, trennig, maieuri, fuste tutu, pantaloni scurti, colanti, rochitze, maieuri largi cu pantaloni scurti, sandale gladiator, tenesi, balerini :X, adidasi, cizme, botine, pantofi cu toc... Ceva de genu este garderoba mea... :X

| xl0llip0px a răspuns:

Va suna ciudat,dar: Hip-Hop feminin happy
Ce inseamna? Inseamna ca port ceva ce POARTA FETELE cum ar fi hoodie-uri dragute,sorti jeansi,skinny jeans,converse,balerini,tricouri dragute, nu lipseste nici vreo rochita finuta pentru vara, sau culoarea roz happy

Răspuns utilizator avertizat
| habibi2012 a răspuns:

Eu combin moda cu eleganta

| Blker a răspuns:

Www.fashiondress.ro, cred ca ai sa fii multumit/a iti spun sincer