| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum stati prin casa? imbracati, dezbracati, ce purtati cand dormiti? cum va simtiti mai >bine cu haine sau fara? adica eu nu inteleg de ce ai purta haine si in casa... hainele sunt pentru a-ti ascunde partile intime de straini, dar cand te afli in casa ta, de ce trebuie sa le porti? (nu ma refer la cazurile in care ai musafiri sau din astea...) funda

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti ascunzi partile intime numai de straini? Dar de frati, surori chiar si parinti, nu? Ce consideri ca e casa ta? Bordel?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Prin straini ma refeream la alte persoane in afara de mine... nu neaparat la persoane pe care nu le cunosc

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica locuiesti singură. Nu cu mama nu cu tata.Sau frati, surori.

| pufulescu a răspuns:

Dorm dezbracat fiindca este foarte cald. Prin casa n-am incotro :-D dar trebuie sa port haine, nu locuiesc singur ci cu persoane straine.

| Pool77 a răspuns:

Pantaloni scurti si bluza cu maneca scurta astea le port in casa.
Cand dorm, dorm de obicei in boxeri rareori naked.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin casa imbracata stau, nu ca mi.ar conveni, insa stau la un camin de nefamilisti si am baia pe hol, comuna, si este mai dificil daca-mi expun nurii.Noaptea folosesc un deux piece de nuit.

| anonima0101 a răspuns:

Stau imbracata.din pacate sad (parinti, frati, alea, alea ), dar daca as locui singura as sta dezbracata. Imi place cum gandesti, JOS TEXTILA.

| alexbit90 a răspuns:

Daca te simti mai ok fara haine atunci nu le purta, fiecare ar trebui sa faca ceea ce isi doreste si doar asa se va simti bine simti bine happy

numai ca in casa totusi sunt cazuri in care locuiesti cu parintii si parca nu ai vrea sa te vada gol tot mereu, sau daca totusi bate cineva la usa si trebuie sa iesi mai intai alergi sa te imbraci nu stiu ce sa zic.

Multumesc!

| BeeBia a răspuns:

Hainele nu sunt pentru a ascunde partile intime, pentru aia e lenjeria. De ce sa porti haine? Pentru ca nu suntem in evul mediu si nu avem cu ce sa ne imbracam. Cand dormi da, e ok sa dormi fara haine si chiar recomandat.

| EuS200 a răspuns:

Eu in casa stau de obicei in pijamale sau in haine lejere. eu una nu pot sa stau dezbracata in casa. in primul rand pentru ca locuiesc cu ai mei si in majoritatea timpului, sunt acasa, si in al doilea rand pentru ca nu ma simt comod. nu pot dormi dezbracata, nici daca sunt singura in casa laughing pur si simplu nu ma simt in largul meu. fiecare dupa cum ii este firea big grin

| RoxanaRossa a răspuns:

Buna normal ar trebui sa te imbraci cu cv cat mai lejer...ex un tricou larg putin mai lung si boxeri e ok dar sa stai dezbracata ai fi prea vulgara si nu-i ok daca te surprinde candva ar zice ca esti nebuna