| razadeluna a întrebat:

Voi dormiti cu parul impletit? e mai bine?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu dorm cu el despletit. coada cu care prinzi impletitura iti slabeste radacinile ca trage de par practic...

| LadyDy01 a răspuns:

Da si eu dorm cu el impletit, deoare ce nu se incalceste si mie cel putin daca il port mai mult impletit nu se roade si creste mai repede. happy

| DeathlyScream a răspuns:

Am facut si eu greseala asta odata iar dimineata m-am trezit cu un par super stufos si urat ...nu iti recomand. In schimb de ceva vreme imi prind parul foarte sus, in acest fel nu o sa te deranjeze deloc elasticul sau coada iar a doua zi o sa observi ca ai foarte mult volum. Sper ca te-am ajutat happy

| EllenaElly a răspuns:

Da,mereu mi-l impletesc inainte sa ma bag in pat.E un mod foarte bun de a-ti tine parul descurcat.

| Harley007 a răspuns:

Nu, nu ma simt bine cu parul impletit in timpul somnului. Cu parul despletit te relaxezi si nu e bine cand e tot timpul strans. Dauneaza radacinilor.