| annna08888 a întrebat:

Voi cum dormiti cu parul desfăcut sau? Cum e mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

In general nu il prind. Din cate stiu, atunci cand il tii prins extrem de mult timp parul iti va cadea mai des. (ca il intinzi constat si se rupe pana la urma). Desi nici sa il lasi liber, mai ales daca e lung, nu e foarte bine, fiindca se incalceste si il poti prinde sub tin ein somn si sa rupi destul de multe fire. Poti sa il prinzi intr-o coada impletita usor, nu strans, iar elasticul ar fi bine sa il lasi mai liber. Asa impaci si capra si varza oarecum.