| perceive a întrebat:

Voi la cat timp va schimbati coafura, tunsoarea, fetelor? va pup xlove struck:

5 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Cam de 2 ori pe an, eu imi scurtez putin parul la fiecare 6 luni, si atunci profit si imi schimb coafura, il vopsesc, sau imi fac suvite, depinde...

| marsy a răspuns:

Cind simti nevoia... sau ai vazut si ti-a placut! Eu una nu-mi schimb prea des. pn ca parul nu-mi creste prea repede. si nu-mi permit multe schimbari asupra lui big grin

| ing. a răspuns:

Buna.Cand nu mai imi place cum imi sta cu o anumita coafura.Asta se intampla cand imi creste parul prea mult.happy

| Andreeagen a răspuns:

Cand simt nevoia... si am bani...
big grin

| ana0metalhead a răspuns:

Depinde... eu una o schimb cand ma plictisesc de cea vechewinking