| Gelu333 a întrebat:

Fetelor cum reactionati daca prietenul, partenerul, v-ar spune sa va mai schimbati coafura, adica ca i-ar place altceva? ati face-o?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta iti va binele, iar o schimbare de look, nu strica!
De ce nu? Poate te va prinde mai bine si iti va placea mai mult. Nu trebuie sa privesti aceasta observatie, ca sa-i zic asa, ca pe o jignire, ci din contra, sa tii cont de sfaturile date de persoanele dragi.

| catalinaicg a răspuns:

Daca imi place, sigur. De ce nu happy

| dreamnow a răspuns:

Doar daca as simti si eu nevoia de o schimbare.

| dary01 a răspuns:

Da, as face-o daca sunt de acord

| dary01 a răspuns:

Daca sunt de acord da

| Henryk17 a răspuns:

Nu

| iRawr a răspuns:

Nu. Îmi schimb doar dacă vreau eu. l-aș ignora dacă ar face așa.