| Reghqen a întrebat:

Vouă va place cum arătați?

66 răspunsuri:
| SoareDaniel a răspuns:

Da ador felul in care arat, singurele persoane care ma admira fiind familia mea, care de altfel ma tot mint ani la rand cu asta! numai zic nimic

| SoareDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Categoric la standardele femeilor din anul 2020 cu siguranta ca daca arati mai frumos ca dreacu ai sanse la o relatie! buna observatie

| Ofiintă a răspuns:

Da. Cu plusuri și minusuri (evident).

| Celcestietot a răspuns:

Da, imi place cum arat happy.

| Celcestietot a răspuns (pentru 29mai):

Fotografia de profil este dragutawinking

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu mine are 3, eu zic ca a trecut mai departe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Răspuns câștigător big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul decisiv happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Răspuns definitiv și irevocabil

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Exactwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Tu vrei sa fi și clarvăzător și playboy și crestin din ce observ laughing)

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot spune ca observi bine, macar nu este nimic rau in asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da în viață trebuie sa facem ceea ce simțim. succes!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, trebuie. Multumesc la fel happy!

| EntertainYou a răspuns:

Da. Dupa cum bine ma puteti observa.

| 4StarLight a răspuns:

O sa spun ca si da, si nu. Totusi, incerc sa învăț să mă plac cu toate defectele mele. E un drum lung, dar cred ca asta e cel mai important până la urmă. Dacă nu te placi in primul rand tu pe tine însuți, cum te-ai putea oare astepta de la altii sa o faca?

| Curious2 a răspuns (pentru Drimmero):

Buna Drimmero, ce faci ca sa te mentii sanatos?

| Drimmero a răspuns (pentru Curious2):

N-am un ritual aparte, nu stiu cat de sanatos sunt, dar eu asa ma consider. Mananc ca sa nu mor,, ceva de genu'

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt multumita de cum arat, chiar daca nu sunt perfecta.
Dar fiecare varsta are frumusetea ei, iar daca esti un om fericit si echilibrat psihic, atunci esti multumit cu tine, indiferent de cum arati.

| Apokales a răspuns:

Da.

| andiceasu95 a răspuns (pentru 29mai):

Daca tu esti in poza de profil, sa stii ca esti foarte draguta

| MaryMaria333 a răspuns:

Inainte nu, dar acum o inceput sa imi mai placa.

| Curious2 a răspuns:

Acum nu pre imi place, pentru m-a obligat maica-mea sa ma tund pe cap.

| RAY a răspuns:

Mereu este loc de mai bine spune o vorba dar sa ne mulțumim cu ce avem în prezent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza sa te placa persoana iubita. Daca nu ai una degeaba te placi singur precum Narcis.

| OnTheLuna a răspuns:

Nu.

| J0B0MAT a răspuns:

Arăt exact ca mine. Deci perfect. Căci altfel nu aş mai fi eu.

| Ana126890 a răspuns:

Da, mult

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu la fizic arat ca Shaggy din Scooby Doo. Dar tu cum arati?

| Theo94 a răspuns:

Cred ca arat ok.