| cicanu a întrebat:

Voua va place cum aratati? Mie nu imi place deloc. Ma urasc pur si simplu si plang foarte des din cauza asta.

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

Conteaza mai mult atitudinea decat aspectul fizic la barbati, sunt o multime care nu arata prea atragatori dar au iubite frumoase.
Asa ca nu iti mai plange de mila, schimbati mentalitatea asta de fetita, doar pentru fete fericirea lor consta in felul cum arata.

| cicanu explică (pentru Nilsson):

Awww, chestia asta mi-a ajuns la suflet nu stiu cum.

| RAY a răspuns (pentru Nilsson):

Ai vandut acestui om minciuni si false sperante, dar nu-i nimic ca va fi dezamagit mai mult, unde vezi tu o multime de fete frumoase cu urati saraci? conteaza aspectul pentru ca daca te degusta fizicul nu o sa stai cu el

| Nilsson a răspuns (pentru RAY):

S-ar putea ca tu sa-l induci in eroare, facandu-i sperante false ca daca va slabi vor da toate fetele navala la el.
Nu ii spun sa nu slabeasca, e bine pentru sanatatea lui in primul rand, dar atitudinea si increderea de sine conteaza la fel de mult, iar asta le aduce si succes financiar barbatilor

| RAY a răspuns (pentru Nilsson):

Povesti chiar pe site e o intrebare cu o fata care sta cu un baiat cu banii =zero atractie fizica, chiar zilele trecute multe mi-au spus ca au incercat o relatie fara a fi atrase fizic nu au reusit nimic,de ce? pentru ca banii,inteligenta,personalitatea nici una nu pot cauza chimia intre doua persoane, nici un om nu poate constient sa placa alt om este ceva ce la nivel de subconstient, ceea ce scrii acolo nu va face duce la iubire,o fata daca place un baiat ca are banii i place banii lui,chiar fete spun asta,daca va slabi,va baga culturism, va avea un loc de munca cat de cat va avea sanse la o iubita,eu nu am scris ca va avea parte de multe iubite,nu va avea e logic,una e destul, una si care sal iubeasca, omule nu poti iubi ceva care te degusta fizic, cand iubesti atras de omul ala nu il degusti fizic, eu nu duc pe nimeni in eroare din contra tot ce afirm are ca baza realitatea, cuplurile majoritatea se potrivesc ca atractie fizica

| cicanu explică (pentru RAY):

Ba da pr esti rolling on the floor is fata.

| RAY a răspuns (pentru cicanu):

Alo eu nu te am jignit si ce daca esti fata deja ai demonstrat ca esti blonda

| cicanu explică (pentru RAY):

Nu-s blonda rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru cicanu):

Numai esti blonda mai bine spus

| cicanu explică (pentru RAY):

Nu mai * Eu zic sa nu mai comentezi ca nu am fost blonda si nici nu o sa fiu. Sunt destul de desteapta si nici nu te-am jignit. Nu stii de gluma. Uauuu.

| RAY a răspuns (pentru cicanu):

Dar de ce ma sa nu fi ca e o culoare frumoasa

| cicanu explică (pentru RAY):

Se strica parul de la decolorare

| RAY a răspuns (pentru cicanu):

Parul ca parul dar ce te faci cu

| cicanu explică (pentru RAY):

Cu?

23 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred despre mine. Ma bazez mereu pe parerile altor persoane.

Ha! Pe cine pacalesc? - sunt Făt-Frumos.

| RAY a răspuns:

Nu imi place dar nu ma accept,ca nu-i bine sa te accepti din contra trebuie sa vezi solutile, daca esti gras slabeste asta va duce la un o corp mai frumos,o fața simetrica,isi poti lasa barba vei parea mai matur,poti merge la sala sa bagi culturism sa ai brate mai mari,sa te imbraci intr-un tricou rosu,in ziua de azi exista si operatie de crestere in inaltime,merita sa bagi banii in tine tu esti cea mai buna carte de vizita,fizicul tau, dezvoltarea personalitati, deschiderea minti spre stiinta, eu cand i am spus la unu fugi la sala in saptamanii zile ti a gasit iubita, decat sa te plangi mai bine imi urmezi sfaturile, barbati din Romania eu spun ca arata bine au potential, genetica buna dar trebuie sa vezi de potentialu tau tau fizic

| cicanu explică (pentru RAY):

Clar. Fete cu barba rolling on the floor. O sa imi pun silicoane! Glumesc rolling on the floor Chiar as vrea sa slabesc, da' de undeeee? Sala nu, lene da, timp nu.

| RAY a răspuns (pentru cicanu):

Te compoti imatur,irational, apoi te plangi ca fetele nu sunt atrase de tine,tu cati urati,grasi vezi cu fete frumoase? nu ti am scris ca sa razi aiurea si sa fi barbat, ceea ce nu esti, nu esti barbat nici fizic nici ca personalitate, dar te plangi ca te urasti fizic dar dai dreptate unei mari minciuni Conteaza mai mult atitudinea decat aspectul fizic la barbati, sunt o multime care nu arata prea atragatori dar au iubite frumoase., zi-mi si mie cati barbati urati vezi tu cu fete frumoase? inclusiv fetele spun adevarul fizicul conteaza, degeaba te atrage carcaterul daca te degusta fizicul

| Doub a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi atitudinea fata de tine si sa incepi sa te accepti asa cum esti
apreciaza-te mai mult

| GoldenZenith a răspuns:

Da. E loc de mai bine, dar daca nu mă accept și nu mă iubesc eu, in primul rand, nu o sa o facă nimeni.
Învață să ai încredere în tine happy

| deeeaqq a răspuns:

Da dc nu mi ar plăcea

| CleanHeart a răspuns:

Iubeste-te,persoana cea mai importanta esti tu, pune-te pe primul loc mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..se putea mai bine, dar n-am de ce sa nu fiu multumita.Mereu se vor gasi oameni care sa te critice sau sa nu te accepte asa cum esti, de ce sa fii si tu unul dintre ei? Nu are sens sa plangi.Vezi care e problema majora(daca ai asa. ceva)si rezolv-o, cum a zis Ray.Incearca sa te vopsesti, daca nu-ti place culaorea.Slabeste,daca esti grasa.Foloseste putin machiaj sa scotu in evidenta trasaturile placute.Imbraca-te in culori ce te scot in evidenta, poarta haine care ascund defectele.Si ceea ce nu se poate repara accepta asa cum e.Nimeni nu e perfect