| anonim_4396 a întrebat:

Va place cum aratati?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi pasa de mine, conteaza sa ajunga departe progenitoarea mea

| Ofiintă a răspuns:

Da.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ofiintă):

Posibil sa ai multe curtari happy.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Drimmero a răspuns:

Cand ma aranjez, da, asta insemnand tuns regulat, parul facial aranjat periodic, sport periodic, sa dorm suficient ca am si zile cand dorm prea putin si arat zombie, nu ma refer la cearcane dar am ochii mici, expresii faciale reduse, stiti cum e cand nu dormi suficient si pari fara culoare+ ca mai apar unele iritatii pe fata.
Cand nu-mi aranjez parul, nu-l tund in combinatie cu o mustata si barba nearanjata arat de parca abia am iesit din cotetul cu gaste, dar per total nu ma simt complexat de nimic, stiu ca astea sunte temporare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oarecum da.

| Freya1 a răspuns:

Se putea si mai bine dar merge.

| Celcestietot a răspuns (pentru Freya1):

Numai reptilienii isi pot schimba forma, Naty.

| Celcestietot a răspuns:

Prea mult.

| SG1995 a răspuns:

Consider că arăt decent.

| Nirvanaaa a răspuns:

Se pot face mici ajustări dar in principiu da.

| Apokales a răspuns:

Nu, dar m-am resemnat.

| Celcestietot a răspuns (pentru Apokales):

Eu cred ca esti frumos, in special imi place costumul cu cravata la tine big grin.

| Apokales a răspuns (pentru Celcestietot):

Multumesc. Dar avatarul arata bine pe langa mine. Ma rog, arata bine la fata, in rest ii dau clasa oricui.

| Celcestietot a răspuns (pentru Apokales):

Arata bine pentru ca are cromatica buna, dar tu tot un Don Juan ramai cool.

| Apokales a răspuns (pentru Celcestietot):

Cand ai dreptate, ai dreptate laughing.

| Celcestietot a răspuns (pentru Apokales):

Sweet (:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| UnDiavol a răspuns:

Nu pot fi o versiunea mult mai bună de atâta