| Reghqen a întrebat:

Vouă va place cum arătați?

66 răspunsuri:
| miriamnagy414 a răspuns:

Dacă aș face puțină sală da

| euuu0 a răspuns:

Sincer da rolling on the floor

| Curious2 a răspuns (pentru LoveSleep):

Esti obsedat de tocuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca fiecare arata cum vrea, cum ii place. Daca nu-i convine se schimba. Dar daca incepem cu "bolnavii" care nu le convine ca nu le-a dat natura, astea-s mofturile unor copilasi care prefera sa il astepte pe dzeu decat sa invete sa faca ceva in viata fara dzeu.

| Ramo024 a răspuns:

Consider ca un om, oricum ar arata, daca se spala, se piaptana, se ingrijeste pe cat posibil, se imbraca curat, isi creste singur increderea in sine prin aceste lucruri. Asta fac eu pentru a fi multumita cand ma uit in oglinda.