| anonim_4396 a întrebat:

Vreau link-ul la cei mai frumosi ochi caprui din lume.
P.S.:Sa nu fie cu Justin Bieber.

5 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Http://1.bp.blogspot.com/......-+even.jpg
eu spun ca Britney are ochi super

| Helăăăăăuu a răspuns:

Cei mai frumosi ochi sunt a lui Zayn Malik. cu siguranta e cel mai dragut baiat. :x http://www.google.ro/......tp?/imgres

| adeliz a răspuns:

Scuze, eu nu pot sa-ti trimit un link. Dar sunt SIGURA si iti garantez ca ochii MEI sunt CEI MAI FRUMOSI ochi caprui din lume.laughing
P.S. Una dintre calitatile mele (ele sunt multe) este modestia.laughing

| inridfghjkl a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres aici e bunica mea, pe cand era mai tanara :D