| Onlares a întrebat:

De ce va place One direction si Justin Bieber? Nu vreau raspunsuri gen:Sunt Frumosi.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu ne plac.

| OnuOnulică a răspuns:

Cine a zis că ne place?

| kiv1990 a răspuns:

Mi-e nu-mi place cum cinta ambii, dar daca tu ai asculti vezi pentru ce iti plac
de ex:
mie imi place de beyonce si rihanna
de rihanna mai putin look-ul
dar de ce beyonce?
deoarece imi place cum cinta, arata super, danseaza super, face cintece si video super, cinta muzica buna nu comerciala, arata super, e sexy, e dulce, o vreau.
cam asta

| Onlares explică (pentru kiv1990):

Nu imi plac.Doar ca am observat ca la multe fete le plac si vreau sa stiu de ce?

| Cristina27061999 a răspuns:

Nu ne plac

| BeTheChange a răspuns:

Toane adolescentine.