| NOnameLoveLaLaLa a întrebat:

Vreau picioarele mai lungi! ajutor, multumesc.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sport:înot,baschet,volei,tractări sau mers pe bicicletă, normală sau medicinală! Baftă!

| Reiikó a răspuns:

Joaca basket!

| Latinmoon a răspuns:

Fa mult sport!winking
Joking, Basket, Berbinton orice ce peresupune intindere ajuta foarte mult!winking

| Zenit313 a răspuns:

Operatie.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Nu cred ca te putem ajuta in rpivinta asta, picioarele le mostenesto, asa le ai de la mama natura. daca vrei sa para mai lungi poarta ceva ce sa te avantajeze niste tocuri inalte pantaloni cu talie inalta foarte stramti pe picior. bafta happy