| babaVangaBoss1 a întrebat:

Vreau sa comand de pe sephora si trebuie să confirm comanda de pe contul etoken. Problema este ca nu stiu sigur daca imi trebuie si contul de george. Nu de altceva, dar contul george il am blocat, iar cei de la bcr nu mi raspund la telefon. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Adbbmsh a răspuns:

Ambele aplicatii functioneaza concomitent.
George de la BCR depinde de aplicatia eToken.
Am fost pus in aceeasi situatie si pana nu mergi la sediul bancii nu prea poti rezolva problema... imi pare rau

| babaVangaBoss1 explică (pentru Adbbmsh):

Pfffff... chiar nu i vad rostul, sincer. Mai mult ne încurcă. Nu stiu de ce au scos varianta aceea cand voiai sa confirmi o comanda, ti se trimitea un cod prin sms

1 răspuns: