| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand produse de pe net de la firma elf. Stiti cumva cat e taxa de transport? (Nu doresc sa cumpar multe produse).
Multumeesc!

Răspuns Câştigător
| Stappj a răspuns:

Prin posta romana 9 lei (gratuit la comenzi de peste 160 de lei -ajung in 4-5 zile) iar prin curierat rapid 17 lei (24-48 de ore ). Sa fii atenta pentru ca momentul expedierii nu coincide cu momentul expedierii comenzii.Succes :*

1 răspuns:
| spxinsane a răspuns:

Bună,

Pentru livrarea in afara Bucurestiului, pentru comenzi mai mici de 1500 RON, pretul transportului coletului porneste de la 13, 5 Ron (fara TVA), urmand ca pentru fiecare kilogram sa se adauge 1 Ron (fara TVA)

Comanda minima pe elf.ro este de 150 RON - TVA inclus

O zi plăcută