| ladygaga_9914 a întrebat:

Daca vreau sa comand de pe net ceva se plateste si taxa de transport? daca da, cat costa aceasta? fundita

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde de valuarea comenzii (daca e mare o platesc ei) si de distanta.

| hd04wbw a răspuns:

Depinde de pe ce site si de ce valoare.Sunt site-uri de pe care comanzii de o anumita valoare iti platesc ei transportul.Incearca sa afli acest lucru de pe siteul de pe care comanzi.Trebuie sa fie undeva o rubrica care sa iti spuna cum comanzi, cat costa, etc.Bafta

| Berta a răspuns:

Da, se plateste, cam 30 lei.