| lollyd a întrebat:

Cat costa taxa de transport daca vreau sa comand ceva?(din America)funddaa

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Muult.Depinde si de la ce magazin cumperi.

| cosmin0808 a răspuns:

Nu costa mai mult de 150 Lei. Si eu urmeaza sa comand din America.Adevarat e, mai scump un pic decat sa comanzi din Europa dar difer foarte mult calitatea deci crede-ma ce e mai bine sa comanzi din america, sunt mult mai bune produsele decat la noi in Europa, dar daca vrei sa iei un amarat de lantic din ala, ia-l de la noi din ROMANIA dar asta e treaba ta.BAFTA. Apropo, funditahappy

| justme_6565 a răspuns:

Din america cost foarte mult. Poti sa incerci mai aproape(Anglia, Germania etc)