| baiatuucupizzza a întrebat:

Vreau wsi eu sa imi cumpar un laptop e mai ieftin daca il comand de pe net si o sa am taxa de transport?

5 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Www.emag.ro cele mai ieftine produse. + transport gratuit [ si da e mai ieftin ]

| catalineusx a răspuns:

Depinde de unde il iei.De exemplu daca il iei de pe un site care este din strainatate trebuie sa platesti si transportul...insa daca il iei din Romania poate te intelegi cu vanzatorul si poti scapa de taxa. Dar aceasta nu este foarte mare la noi in jur de 25 lei prin curierat rapid.Partea buna in aceasta este ca ai siguranta ca produsul nu va fi zgariat sau deteriorat.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general tot ce cumperi online e mai ieftin. Si, da o sa platesti transport... eu am comandat ceva prin fan courier si am dat 30 lei... nu cred ca la transport o sa dai mai mult de 50 lei.

| John1973 a răspuns:

Daca il iei de aici nu http://bit.ly/1C6mnbK

| Andy04 a răspuns:

Depinde ce scrie acolo la pret. Daca are taxa de transport o sa iti spuna acolo la pret sau undeva la informatii pacolo. F{UNDA?