| TotEu1993 a întrebat:

Vreau sa recuceresc o fata.am fost cu ea mai bine cititi asta http://www.TPU.ro/......a-de-mine/
azi i-am luat un ursulet de plus si mai vine si 8 Martie si nu stiu ce sa ii iau. Voi ce spuneti merita sa ii mai iau cadou? eu zic ca da, si ce cadou sa ii iau, sincer nu stiu...Plizzz sfaturi bune

Răspuns Câştigător
| St3fY_3193 a răspuns:

Nu cred ca mai merita sa iti pierzi timpu cu cineva care nu te baga in semnasad lasa un timp nu o mai baga in seama si daca vrea sa fiti impreuna va veni ea la tine dupa un timp dar din cate lasa de inteles e in lipsa de atentiehappy

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cumpara-i o inimioara rupta-n doua!

| Johnny_3797 a răspuns:

Cumparai o floare si un parfum... dar daca doresti ceva ieftin apu du-te si lucreaza si apoi cumpara 3 flori si un parfum big grin

| St3fY_3193 a răspuns:

Cumparai un parfum, o floare, bratara, cercei...cumparai tot ce tot mai stai acumlaughing cum sa suni un baiat sa il feliciti pentru ca are o noua iubita dar sa nu fie adevarat credeti ca nu stia ca e singur? si cand te intreaba daca vrei sa stai cu el, ea zice NU dc? atunci dc dai semne ca ai vrea sa va impacati? nu are senslaughing

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Un trandafir...o bratara... cercei

| nerok3 a răspuns:

Iai un trandafir