| vasy24 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa devin reprezentant avon.

Spuneti-mi si mie beneficiile unui reprezentant?

Si comanda trebuie ridicata de undeva sau vine la domiciuliu?

5 răspunsuri:
| MadyBotnari a răspuns:

Nu sunt eu instiintata in acest domeniu si nici nu spun ca nu trebuie sa devii ceea ce iti doresti dar avon nu este cea mai buna fabrica de cosmetica.

| JK_4579 a răspuns:

Hello,
Daca devii reprezentant Avon in primele 4 campanii de la inscriere primesti cate doua produse + Discount intre 15-40% din valoarea comenzii. In fiecare campanie mai sunt si alte competitii cu premii.
Daca doresti sa te inscrii da-mi add pe mess ID yonne.thebest sau trimite-mi un mail la yonne.thebest@yahoo.com sau intra pe blog-ul meu http://afacereataavon.blogspot.com/ si da-mi un comment.

| florinnnn a răspuns:

Deci dac vrei asta, dupa cat vinzi primensti produse si nu bani
si in plus comanda se ia de la posta

| boby_7223 a răspuns:

Asa daca doresti sa devii un reprezentant avon vei primi in fiecare luna cadouri adice produse si desigur o parte din banii facuti iar comanda daca ai posibilitate poti sa o iai de la sefa iar daca nu iti vor trimite comanda la domiciliu

| CarmenZ a răspuns:

Vasy, de unde esti? Adauga id-ul meu pe yahoo messenger: reprezentantavon11