| AddictedToLove a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Avon dar nu prea am inteles de la fata de la stand. Mi-a dat fisa de inscriere deja. Daca primesc o comanda si nu am timp sa duc banii pentru ca sunt la scoala ce se intampla? Si de unde iau produsele pentru a le da clientelor? Sau unde platesc? Trebuie sa ma duc la sediul Avon? Mersi mult pentru raspunsuri!

5 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Sau puteti incerca urmatoarele oferte;) http://ladys-business.blogspot.gr/

| mariaavon a răspuns:

Daca esti din Bucuresti poti lua legatura cu mine (la numarul de telefon 0721841874 sau id-ul mary_papusika23)si te voi informa cu orice tine de Avon,este necesar sa stabilim o intalnire,doar asa poti invata ce trebuie sa faci in Avon, nu iti recomand inscrierea prin intermediul netului deoarece coordonatorul care te inscrie nu te va mai sfatui pe viitor de programele motivationale s.a.m.d, asa am patit eu de cand m-am inscris ca reprezentant, am invatat singura ce trebuie facut in Avon si asa am ajuns coordonator, deoarece nu vreau sa treaca si alti prin experienta mea, doresc sa fie toti reprezentanti informati doar asa vom avea succes la vanzari.
M-as bucura foarte mult daca vei face parte din echipa mea.
Astept un mesaj din partea ta.

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| cristina_5011 a răspuns:

Chiar daca esti la inceputul carierei tale, la momentul in care copiii au crescut sau pur si simplu vrei sa fii propriul tau sef, devenind Reprezentant Avon ai oportunitati nelimitate.
5 milioane de Reprezentanti avon din intreaga lume se bucura de aceste beneficii- si la fel poti si TU:
* O afacere flexibila chiar la tine acasa - poti avea biroul chiar la tine acasa
* discount pana la 40% si multe alte beneficii
* Oportunitati deosebite doar la Avon - oferte speciale, programe de instruire gratuite la cele mai inalte standarde,
competitii si premii gratuite
* Comanzi confortabil din fata calculatorului si primesti produsele intr-un scurt timp
* Participi la sedinte beauty si afli tot ce e nou in domeniu.
e ft implu. nu mergi la sediu platesti la posta sau la banca cea mai apropiaya de tine in afara de cec.
daca vrei sa devii reprezentant contacteaza pe mess la cata_gogoasa

| Oana28g a răspuns:

Buna!
Iti pot raspunde la toate intrebarile legate de Avon. In primul rand factura o poti plati in termen de 17 zile de la primirea comenzii, iar comanda o poti primi la posta sau la domiciliu, depinde unde vrei. Pentru mai multe raspunsuri lasa-mi un mesaj privat. Te pot ajuta sa devii reprezentant daca vrei.
O zi buna!