| shareable a întrebat:

Vreau sa fac cadou un parfum unui baiat de 17 ani. Ce parfum s-ar potrivi la varsta asta?

10 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Lasă Armani, Versace și YSL o noapte nebună cu tine dacă ești gagică!
hee hee

| AndreiGOL a răspuns (pentru gabicoo):

Scrie ma ca parfumul cel mai bun si cel de calitate e pleinul. haine de la plein parfum de la plein.

| GicaGigekGica a răspuns (pentru gabicoo):

Hehe, corect

| alina2k18 a răspuns:

Ce ti-a zis Yurisa sunt bune, dar pentru un baiat de 17ani as merge pe Zara, fac dupe dupa case celebre si miros bine plus ca au pret bun.

| AndreiGOL a răspuns (pentru alina2k18):

Eu as zice parfumul de la plein rolling on the floor) costa 1665 un salariu 125 ML dar merge.

| Yurisa a răspuns:

Depinde de buget.
Daca vrei parfumuri ieftkne dar faine, recomand pe cele de la Zara.
Daca vrei high-end poti incerca Aqua di Gio- Giorgio Armani, Dior- Sauvage, Eros- Versace, One Million- Paco Rabbane, mai era un parfum fain de la YSL dar nu mai stiu numele

| AndreiGOL a răspuns (pentru Yurisa):

Ba parfumul cel mai bun si cel de calitate e de la plein iti dai putin pe el toate se agata de barbat. si haine de la plein parfum de la plein sunt de calitatewinking

| Yurisa a răspuns (pentru AndreiGOL):

Sper ca e o glumita, aia cu hainele zic laughing

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Buna/salut! Recomand Armani, Versace, Dior, Chanel si cam atat.
Insa daca vrei ceva mai ieftin poti lua produse de la Lelas (arabesc), persista mirosul foarte bine la banii astia. (aprox. 2 zile). Gasesti in mall. Succes!

| AndreiGOL a răspuns:

Ce parfum? pai ia naiba parfumul asta THE SKULL PERFUME 125 ML
e cel mai tare parfum de la plein. costa 1665 lei fratilor ce parfum da-ti nu pare ar fi de calitate. parfumul de la plein costa cel mai scumps i cel mai bun. aa si parfumul 1 million