| vintageheart a întrebat:

Vreau sa fac un caiet de moda. Ce as putea scrie in el? Dau funditahappy

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa stii ca ideile de moda costa bani. Cele originale nu se divulga, ci se inregistreaza la OSIM.De ce vrei sa faci un caiet de moda daca n-ai nicio idee?

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Decupezi imagini cu vedete.
Moda din anii: 08-09-10.
In si Out.
Reguli pentru propriul stil.
Poze cu cele mai frumoase tinute.
Poze cu cele mai oribile tinute.
Haine scumpe si stralucitoare.
Noutati despre ce imbraca vedetele anul` asta.
Nu stiu. Ai si tu imaginatie :*!
Sper ca`am ajutat.

| LCD a răspuns:

Pai sa ne gandim thinking
te referi la un caiet de moda...adica haine(dar poti adauga si machiaj)

1. reguli generale de imbracat
2.culori care se potrivesc si care nu
3. piese vestimentare exclusiv pentru iarna
4. piese vestimentare exclusiv pentru vara
5.informatii despre cate o piesa, de exemplu despre pantofii cu toc cui sau.despre palarii, despre camasa alba
6.ideii de tinute pentru diferite ocazii
7.despre machiaj
8.machiaj de seara pentru diferite tinute
adica daca esti imbracata intr-o rochie rosie, ce machiaj poti adopta in functie de fata, rochie si locatie
etc

happy sper ca te-am ajutat
cred ca o sa-mi fac si eu unul big grinlaughing

| 16.laura.16 a răspuns:

Pai daca e de moda pui tendintele. Cumpara reviste gen bravo, bravo girl, gool girl, si decupeaza paginile de moda, make up etc.

| octavianpas a răspuns:

Sa descrii tinutele si impresiile tale despre tinute.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDeea56 a răspuns:

Sa scrii numele trupei preferate, numele tau sau sa desenezi diferite chestii care iti plac.

| roro.rebela a răspuns:

Ce ai putea scrie?
-pai ce este la moda la vedete
-ce mai vezi la dansatoare
-mai combini niste haine cool de ale tale cu niste haine ale vedetelor
-mai zici de niste haine cool care le porti mereu si le mai pui un ecuson la blugi la bluze dar vezi sa se asorteze
-mai iei niste idei din reviste
si o sa-ti iese un caiet la moda, dar vezi sa-i pui cea mai tare coperta poate chiar creata de tine vezi tu cum faci noroc

| Cursed4Ever a răspuns:

Ultimele noutati din lumea modei, eventual sa lipesti poze cu cele mai in trend haine si sa pui informatii cu creatori de moda importanti. Poti sa pui si festivaluri si evenimente de moda in el... fi creativa, este necesar in domeniul acesta