| Fireheart1996 a întrebat:

Vreau sa iau o crema pentru hidratarea tenului pentru a-l proteja de frig, vant, etc. Am tenul acneic si as dori sa ma ajute sa nu agravez cosurile si sa hraneasca pielea. Ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Anamary06 a răspuns:

Costa 50 ron e foarte buna. Intra si citește pe site-ul www.anamk.ro la ingrijirea tenului formula 2 crema hidratanta. O seara frumoasa!

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Crema naturala Rose Valley cu plante curative care este si hidratanta si antiacneica (30 lei) http://atshopping.ro/product.php?id_product=37

| Anamary06 a răspuns:

Buna iti recomand crema de la firma marykay ușoară si hidratanta.

| Anamary06 a răspuns (pentru Anamary06):

Costa 50 ron e foarte buna. Intra si citește pe site-ul www.anamk.ro la ingrijirea tenului formula 2 crema hidratanta. O seara frumoasa!