| Elena11Che a întrebat:

Vreau sa îmi colorez parul la vârfuri si am auzit de spray-uri care se duc la prima spălare dar nu știu de unde sa achiziționez astfel de spray. Apropo, sunt din Sebes, Jud Alba

Răspuns Câştigător
| Alexandra37859 a răspuns:

Poti folosi si vopsea, care dupa cateva spalari se duce! Eu le-am achizitionat din DM, dar depinde daca tu ai, eu stau in Bucuresti si am ogramada de magazine aici! Dar daca nu ai DM poti cauta pe net magazine de genul acesta din orasul tau! Sper ca te-am ajutat!